in ,

מהירה יותר, חדה יותר וטובה יותר: עדשת זום טלפוטו AF-P NIKKOR 70–300MM ED VR החדשה של ניקון

אמסטרדם, הולנד: Nikon מעניקה לצלמים מתחומי הספורט, חיות הבר והטיולים את היכולת לקבל צילומי טלפוטו איכותיים יותר ללא חצובה, בעזרת עדשת AF-P NIKKOR 70–300mm f/4.5-5.6E ED VR החדשה. מיקוד אוטומטי מהיר יותר ומצב SPORT VR מאפשרים לך להתקרב לאקשן בלי לוותר על החדות. המבנה הקל והעמיד למזג האוויר מתאים לכל מקום.

מהבעות פנים של המנצחים ועד לציפורים בזמן מעוף, הגרסה העדכנית של עדשת הזום טלפוטו עם המסגרת המלאה מצלמת תמונות סטילס וסרטים באיכות מרהיבה. כמו כל עדשת AF-P NIKKOR, העדשה מתהדרת במנוע צעדי של Nikon, הממקד את הנושאים במהירות גבוהה ובאופן חרישי. הפחתת הרעידות (VR) מהירה יותר, חרישית יותר ואפקטיבית יותר. יתרון נוסף של העדשה הוא מצב SPORT VR, שמגיע בירושה מהעדשות המקצועיות של Nikon. המצב SPORT VR אהוב במיוחד על צלמים המצלמים אקשן, ומאפשר להם לעקוב בצורה אמינה אחרי נושאים שנעים במהירות – גם כאשר התנועה שלהם לא סדירה. תכונות נוספות הזמינות בעדשות המקצועיות של Nikon כוללות צמצם אלקטרומגנטי המבטיח חשיפה מדויקת במהלך קצב צילום גבוה בשניה. מתגי שיטת מיקוד A/M ו-M/A מאפשרים לשלוט בצורה פשוטה בעקיפת המיקוד הידני על-ידי סיבוב טבעת המיקוד. מצב M/A הוא האפשרות המועדפת על צלמי ספורט, והוא מאפשר לך להחליף מצב כמעט ללא השהיה. מצב המיקוד A/M מתאפיין ברגישות מופחתת, כדי למנוע החלפה בלתי מכוונת למצב ידני.

דירק ג’ספר (Dirk Jasper), מנהל שיווק מוצר, Nikon Europe, אומר: “עדשת AF-P 70–300mm החדשה מספקת מגוון אפשרויות לצילום טלפוטו ללא חצובה. אחת מהתכונות שמאפיינות את Nikon היא שילוב של טכנולוגיה מקצוענית מוכחת בעדשות עם מחירים משתלמים, ועדשת הזום החדשה היא התוספת העדכנית ביותר שממחישה את המורשת הזו. תכונות מקצועיות, כמו SPORT VR ועקיפת מיקוד ידני M/A, הן חשובות במיוחד לצלמים שעובדים בתנאים קשים”.

שדרוג משמעותי—תכונה חדשה של עדשת AF-P NIKKOR 70–300mm f/4.5-5.6E ED VR

גמישות נוספת: עדשת הזום טלפוטו עם הטווח של 70-‏300 מ”מ (105-‏450 מ”מ עם מצלמה ריפלקסית של Nikon בפורמט DX) מתאפיינת עכשיו במרחק מיקוד מינימלי של 1.2 מ’ בכל טווח הזום, וביחס שעתוק מרבי של 0.25x.
מנוע צעדי AF-P: לקבלת מיקוד אוטומטי מהיר ושקט במיוחד. מאפשר הקלטת קטעי וידאו כמעט ללא רעשים של פעולת המצלמה.
הפחתת רעידות מתקדמת: מאפשרת לצלם במהירות סגר איטית יותר בשיעור של עד 4.5 עצירות בהשוואה למהירות רגילה.¹
מצב SPORT VR: מספק תמונת עינית יציבה יותר, תכונה שימושית בזמן צילום של אקשן מהיר או במהלך סיבוב אופקי של המצלמה.
מבנה חסין למזג אוויר: כל החלקים הנעים של גליל העדשה הם אטומים, כדי להגן עליהם מטיפות מים.
צמצם אלקטרומגנטי עם תשעה להבים: מספק בקרה עקבית לחשיפה האוטומטית, גם במהלך צילום רציף במהירות גבוהה. להבי צמצם מעוגלים מאפשרים טשטוש עדין טבעי וחלק.
שליטה משופרת: מתגי שיטת מיקוד A/M ו-M/A. טבעת המיקוד וטבעת הזום כוללות כיסוי משונן שמאפשר אחיזה איתנה.

Written by עידן

מה קורה קוראים וקוראות יקרים:)?

אני עידן ואני המנהל והמייסד של אתר Widgeti ואת ערוץ היוטיוב שלנו:)

אני מגיל קטן חיי ונושם טכנולוגיה!
מהwindowsXP ועד היום אני אוהב טכנולוגיה, לומד טכנולוגיה ונכון לשלוש שנים האחרונות גם כותב ומפיק תכני טכנולוגיה.

סמארטפון - iPhone11 | מחשב: MacBook Pro 15" 2017

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הודלף: המפרט של כרטיס המסך הבא של Nvidia הGTX1070 TI

הושק: פתרון אבטחת סייבר לעסקים קטנים על ידי פלאפון