in ,

LOLLOL

אנשים שפשוט לא מבינים טכנולוגיה

מוצרי הטכנולוגיה השונים הפכו להיות חלק בלתי נפרד מחיינו, אך ככל שהם משתדרגים דברים שלחלקנו נראים פשוטים יכולים להיות מורכבים ולא ברורים לאחרים, מה שיכול ליצור סיטואציות מצחיקות מאוד!

במהלך העשורים האחרונים, הטכנולוגיה השתנתה לחלוטין והיא ממשיכה להשתנות בכל שנה שעוברת. לכן זה לא מאוד מפתיע שאנשים מסוימים מתקשים להסתגל למוצרי טכנולוגיה חדשים. ואפילו דברים שנראים פשוטים עבור רבים מאיתנו, כמו טלפונים סלולריים או מדיה חברתית, יכולים להיות מורכבים לאחרים. אנחנו מנסים להיות סבלניים ומבינים, אבל התקלות הטכנולוגיות האלה שאנשים שתפו ברשתות החברתיות פשוט מצחיקות מכדי להתעלם מהן.

#1 רגע… צריך לסגור כרטיסיות בדפדפן?

נראה שדבר אחד ידוע לאנשים מבוגרים בכל מה שקשור לשימוש בטכנולוגיה - הוא לא לסגור אף אחת מהכרטיסיות בדפדפן. במקום זאת, הם פותחים ללא הרף כרטיסיות חדשות, ובסופו של דבר סותמים את אחסון הטלפון שלהם עם אלפי דפי אינטרנט פתוחים בכרטיסיות נפרדות.

״לאמא שלי יש כל כך הרבה כרטיסיות פתוחות בדפדפן, שהוא מראה סימן של אין סוף במקום מספר...״

לאמא של אדם זה למעשה היו כל כך הרבה כרטיסיות פתוחות שהטלפון שלה אפילו לא יכול היה לספור אותן יותר! בתיבה המציגה בדרך כלל את המספר הספציפי של הכרטיסיות הפתוחות, כעת טמון הסימן אינסוף. אנחנו אפילו לא רוצים לדעת כמה זמן ייקח לצאת מכל הכרטיסיות האלה!

#2 שתף את הסרטון ביוטיוב

YouTube נראה די מובן מאליו, נכון? אבל השיתוף סרטונים ביוטיוב קצת סיבך את האבא הזה. הוא רצה להציג סרטון לבנו, אז הוא עשה את הדבר הראשון שהוא ידע לעשות: הוא הדפיס אותו, ושכח שסרטונים פשוט לא עובדים ככה, ויש דרך הרבה יותר קלה לשלוח אותם.

אבל היי, לפחות הוא הדפיס את הכותרת - עכשיו בנו יכול פשוט להקליד את זה ולמצוא את הסרטון בעצמו ב- YouTube. האם זה לא יהיה נהדר אם נוכל פשוט להדפיס קטעי וידאו?

#3 רגע, צריך להוציא מהקופסא?

הצפייה בסבא וסבתא שלך מנסים להתרגל לטכנולוגיה חדשה יכולה להיות אפילו טיפה חביבה. כשחושבים על זה, זה הגיוני לגמרי שהטכנולוגיה מבלבלת עבורם - רבים מהם גדלו לפני שהטלוויזיה בכלל נחשבה למיינסטרים. והטכנולוגיה ממש השתכללה מאז, אז יש הרבה מה ללמוד!

אז האם זה באמת מפתיע לראות שהסבתא המתוקה הזו אפילו לא ידעה שהיא צריכה להוציא את האייפד שלה מהקופסה שלו? זאת אומרת, אפילו בתיבה המגושמת, אייפד קטן בהרבה ממחשב, אז זה בוודאי נראה כמו שדרוג! 

#4 התקלקלה המדפסת

בעיות הקשורות למדפסת הן דבר מאוד שכיח. אך חלק מהבעיות הללו ניתנות להימנעות לחלוטין - כמו הבעיה הזאת. מתוך מחשבה שהם מתמודדים עם חסימת נייר או סוגיה דומה, האדם הזה התקשר לתמיכה טכנית, רק כדי להבין שעשו טעות די מטופשת.

#5 ככה שולחים תמונה

כיום, יש  עשרות דרכים להעביר תמונות בין סמארטפונים שונים. ניתן להשתמש בדוא"ל, Bluetooth, airdrop או כל פלטפורמת מדיה חברתית כדי להעביר במהירות ובקלות את התמונות שלך למכשיר אחר. אבל לאבא הזה היה רעיון קצת אחר כשניסה לשלוח תמונה.

כשבנו הראה לו תמונה, הוא רצה שתהיה לו אותה גם בטלפון שלו. הפתרון הפשוט של האבא הזה היה לצלם את הטלפון של בנו בזמן שהוא מציג את התמונה שרצה. זה ללא ספק הביא לצילום מצחיק במיוחד, באיכות נמוכה ביותר.

#6 אייפד עם הרבה שימושים

האייפד הוא מכשיר נהדר עם הרבה יכולות מעולות ... תוכלו להזרים תוכניות טלוויזיה, לצפות בסרטים, לגלוש באינטרנט, להוריד אפליקציות, לצלם, לגלול ברשתות החברתיות, לדבר עם חברים, ועוד כל כך הרבה! אך האם ידעתם שאייפד יכול לשמש גם כקרש חיתוך שימושי?

כמובן, אפל לעולם לא תמליץ להשתמש באחד האייפדים היקרים שלהם כמשטח חיתוך לקצוץ אוכל ... אבל סבתו של אדם זה פשוט חשבה שהאייפד במקרה שלה יהפוך קרש חיתוך מקסים. למרבה המזל, נראה שלא נגרם נזק לאייפד - וסבתא זו זכתה ליהנות גם מפינוק טעים.

#7 אופסי

אבא זה התרגז מהעובדה שכל אתר שהוא ביקר מטשטש את החלק השמאלי העליון של המסך. כלומר, מי לא? אבל העניין הוא שאתרי האינטרנט לא היו למעשה האשמים במצב זה. לא, משהו הרבה יותר מרושע קורה.

הודות למיקום נרות לקוי כלשהו, אבא של האדם הזה שרף בחלק השמאלי העליון של מסך המחשב הנייד שלו - ואפילו לא הבין שזה מה שקרה עד שהנזק נגרם. אם אי פעם תבחינו בגוש של המסך מטושטש, ייתכן שהגיע הזמן לבדוק ולבדוק אם יש נרות מסביב.

#8 כמו חדש

כולם מתעצבנים על האנשים שעובדים איתם מדי פעם, אבל אנשים שעובדים בתמיכה טכנית חייבים להיות בעלי סבלנות מטורפת. 

לקוח ״המכשיר אף פעם לא נגע במים״

הלקוח כאן בתמונה, הלך לתקן את המכשיר שלו, מאחר ומהכשיר הפסיק לעבוד, כאשר הוא הגיע לחנות, הוא נשאל האם המכשיר נרטב, והוא ענה שלא. אך כאשר פתחו את המכשיר במעבדה, גילו שלא כך המצב.

#9

אם זה לא היה ברור, בואו ונרחיק נרות מהטכנולוגיה שלנו, בסדר? זו דוגמה נוספת לחום ולשעווה שהרסו מחשב. הנה לנו אדם שמציב בתמימות את הנר הוורוד החם שלו על גבי מגדל המחשבים שלו, וחושב ששום דבר לא יכול להשתבש.

באופן טבעי המחשב התחמם, והנר נמס לתוכו והרס אותו עד כדי כך שהוא לא ניתן לתיקון. RIP למחשב האישי של האדם הזה, מכיוון שאין שום סיכוי שהוא הצליח להציל אותו לאחר שהוא התמלא בשעווה מומסת בצבע ורוד חם. לפחות זה מריח טוב עכשיו, אני מניח?

#11 פלאי הטכנולוגיה

למוצרים רבים ושונים יש גרסאות חשמליות - גיטרות, מכונות גילוח, קומקומי תה. ובכן, אדם זה החליט שהם ייהנו מהנוחות של קומקום חשמלי, ולא כזה שצריך לחמם על הכיריים. למרבה הצער, הדברים לא ממש הלכו כמתוכנן עבורם, בהתחשב במה שקרה אחר כך.

במקום לחבר את הקומקום לחשמל, האדם הזה לגמרי שכח שהוא חשמלי והניח אותו על הכיריים כרגיל. כשלפתע נזכרו שמדובר, למעשה, בקומקום חשמלי, הוא פרץ בלהבות על הכיריים! טעות זו הביאה לכך שהם נאלצו לחזור לקומקום המקורי שלהם - מתברר שקומקומים חשמליים לא היו נוחים כמעט כמו שהם חשבו שהם יהיו.

#12 מגן מסך בייתי

מגני מסך יכולים להיות מעצבנים ביותר ומאבק לשים אתם על מסך הטלפון שלך, אך הם מצילים אותו מלהשבר כאשר הוא נופל . אדם זה הבין שאמא שלהם בחרה להשתמש בסרט הנגן בטלפון שלה כמגן מסך (מאוד מבעבע).

בואו נקווה שאמא של האדם הזה לא פגעה במסך הטלפון שלה יותר מדי לפני שבנה הודיע לה שזה כלל לא מגן על המסך שלה. אבל בכנות, איך היא בכלל ראתה את מסך הטלפון שלה בבירור לפני שבנה הצביע על הטעות?

#13 לא ככה אורזים דירה

מעבר מבית אחד לבית הוא תהליך מלחיץ, ולכל אחד יש שיטות אריזה שונות. יש אנשים שהם מאוד מסודרים, בעוד שאחרים פשוט זורקים הכל יחד בקופסה וקוראים לזה אריזות. לאדם זה יש אסטרטגיית אריזה גרועה במיוחד.

משהו גרם לאדם הזה לארוז סירופ מייפל ואת המחשב הנייד שלו באותה קופסה . אמנם זו עשויה להיראות כמו טעות ברורה לכולנו, אך הם לא ראו את טעות דרכיהם עד שפרקו את הקרטון. עכשיו ה- ThinkPad שלהם מכוסה בסירופ ונהרס...

#14 קצת להרגע

כל מה שרצתה הבחורה זה לעבוד בנוחות, ולכן היא השתמשה בכבלים של המחשב בתור ערסל לרגליים. רק הבעייה היא שמדובר בכבלים למחשב, מה שיכול במקרה הטוב לכבות את המחשב, ובמקרה הרגע לחשמל אותה...

#15 קופון

האמא הזאת מצאה קופון של טסקו באינטרנט, אך היא לא ידעה כיצד תשתמש בו בחנות. הקופונים האלה יכולים להיות מסובכים. אז היא הגתה רעיון גאוני: היא פשוט תצלם את הטלפון שלה ותיתן את התדפיס לקופאית! נשמח לראות את תגובת הקופאית לקבלת הקופון המוזר הזה.

אימא זו יכלה פשוט להציג את הקופון לקופאית בטלפון שלה. או אולי היא יכלה להדפיס את הקופון, או לעבור לקופה העצמית כדי לסרוק אותו בעצמה. אבל היא הגתה רעיון מיוחד בדרכו...

#16 אופס

אדם זה שיתף את הסיפור כיצד אחיה של חברתו, הניח ברזל חם ממש על המחשב הנייד שלה. עכשיו, זו הייתה טעות גדולה. בואו נקווה שנחסך לו קצת כסף שהוא יכול להשתמש בו כדי להחליף את המחשב הנייד ההרוס שלה.

#17 שים אורז

רוב האנשים יודעים על הטריק הישן להכניס את הטלפון לשקית אורז לאחר שהוא נפל למים. אם אתה פועל מספיק מהר והטלפון לא היה שקוע במים זמן רב מדי, האורז יספוג את הנוזל ובתקווה, הטלפון שלך יהיה בסדר גמור. ובכן, האדם הזה פירש לא נכון את ההוראות הפשוטות "לשים אותו באורז."

במקום זאת, הם שמו אורז בתוך הטלפון שלהם, בתקווה שהוא יספוג את המים ויתקן את הנזק. בשלב זה נראה שאולי אין הצלה של הטלפון - כלומר, הוא מלא לחלוטין באורז! בנוסף, היו לה נזקי מים מלכתחילה, אז בכנות, כדאי לחשוב על מכשיר חדש.

#19 ״הפרופסורית שלי השתעממה בשיעור אז היא נכנסה לפייסבוק. רק היא שככה שהמחשב מחובר למקרן״

כיום, מורים ופרופסורים די נאלצים לעסוק בטכנולוגיה. למרות שיש עדיין פרופסורים מיושנים שכנראה יעדיפו להשתמש בלוח גיר, אין ממש מנוס משימוש במחשבים ניידים ומקרנים בעולם החינוך המודרני.

אז מה קורה כאשר פרופסורים נאלצים להשתמש בטכנולוגיה? דברים כאלה. כאן כל הכיתה זכתה ליהנות מהצפייה בפרופסורית שלהם גוללת בעמוד הפייסבוק שלה, בזמן שהיא נותרה מבורכת שלא ידעה שמישהו יכול לראות מה היא עושה. נקווה שהיא לא שלחה שום הודעה מביכה.

#20 זום ידני

אמא של האדם הזה ניסתה להסתכל בתצלום בטלפון של בתה, אבל זה היה קטן מדי, והיא לא הצליחה להבין את הפרטים. אז היא הרכיבה משקפיים ... והיא עדיין לא הצליחה לראות את התצלום. ואז היא הוציאה את זכוכית מגדלת.

#21

אדם זה עבר חורף קר אחד במיוחד לפני שהחשמלאי נתן להם הצעה מועילה. אז הם הבינו שיש חתיכה בתוך התרמוסטט שצריך להסיר כדי שהתרמוסטט יעבוד! הם בטח הרגישו די מטופשים אחרי שהם הוציאו את החתיכה והתרמוסטט בעט לפעולה.

אולי החלק הכי מצחיק הוא שהאדם הזה חשב שהתרמוסטט שלו "כמעט לא עבד" לאורך כל חודשי החורף. אבל מתברר שהתרמוסטט שלהם מעולם לא עבד בכלל! נקווה שהם למדו את הלקח שלהם ולעולם לא נאלצו לעבור עוד חורף קר.

#23 רגע… צריך להטעין את האייפון?

זה די נדיר לראות מישהו עם טלפון צדפה בימינו - טלפונים חכמים נפוצים מאוד ואפילו נגישים למדי בשלב זה, כך שכמעט לכולם יש אותם. אבל זה לא אומר שכולם יודעים להשתמש בהם, וזו הסיבה ש"קארן "הזו נעצרה כדי לקבל החזר כספי באייפון שלה, ולא הבינה שהיא באמת צריכה להטעין אותו.

האישה המקסימה הזו נכנסה מוכנה לצעוק על כל עובדת חנות שהייתה מוכנה להקשיב לתלונות שלה, אבל התברר שהיא פשוט לא ידעה שצריך להטעין את האייפון שלה.

#24 בדיקה לפני קנייה של קינדל

קינדל קיימים מאז 2007, ואמזון יצאה עם מספר גרסאות חדשות מאז שמשפרות את חווית הקריאה. ובכן, אבא זה רצה לראות אם הוא ייהנה מחוויית הקריאה בקינדל ולא בספר - ולכן העלה ניסוי קטן משלו כדי לראות איך זה.

הוא פתח ספר, הוציא את הטלפון שלו, פתח את אפליקציית המצלמה והחל לקרוא את הספר דרך תצוגת הטלפון. זה אמנם רעיון חכם, אך אנו מקווים שהילד של אבא זה יידע אותו שלא בדיוק כך עובד קינדל. ..

#25 טיול שנתי מהדורת 2021

בתמונה אנחנו רואים תוצאה של טיול שנתי. ברגע שהתלמידים הגיעו למגורים, הם כמובן רצו להטעין את הטלפונים שלהם, רק אז הם גילו שלמרות שהם 70 תלמידים, יש רק שישה שקעים, וכך הם הגיעו למצב של שימוש במספר רב של מפצלים על מנת להטעין את כל הטלפונים. התוצאה פשוט מצחיקה ובואו רק נקווה שכל המפצלים הללו לא גרמו לשריפה.

#26 תיקנתי

המחשב הנייד של האדם הזה נשבר לשני חלקים, וכך הוא הגיעו לפתרון שנראה לו פשוט להפליא. הוא פשוט חיבר צירים למסך ולמקלדת כדי לשמור על שני החלקים מחוברים, אך כאשר הם הלכו להדליק את המחשב שלהם, שום דבר לא קרה.

וזה מכיוון שכאשר קדחו את הברגים לצירים, הוא קדח ממש דרך הסוללה של המחשב הנייד. אז אוליי הגיע הזמן להתחדש במחשב חדש:)

#27 הקדשה אישית

הילד הזה מכיר את אמו היטב. אולי טוב מדי.כאשר הוא קנה לה אייפד ליום הולדתה, הוא הדפיס על האייפד (בגבו) כיתוב אישי. אולי ציפיתם שהכיתוב יגיד "לאמא הטובה בעולם" או משהו בסגנון הזה, אבל במקום זאת, זה הוא החליט להוסיף כיתוב הרבה יותר שימושי - "אמא, את מסתכלת על הצד הלא נכון."

המחשבה מאחורי זה מצחיקה ונחמדה, אבל אולי הם צריכים לתת לאמא שלהם יותר קרדיט! בכל מקרה, זו מתנה מתוקה, ואני בטוח שאמם נהנית מהמתנה.

#28 תיקון מהיר

כשיש לנו הרבה כבלים מחוברים למחשבים שלנו, מומלץ לסדר אותם לנוחיותינו. הרי אנחנו לא רוצים כבלים בכל מקום, מכסים את שולחן העבודה שלנו ומתערבבים זה לזה, כאילו היו אוזניות בכיס, נכון? אף אחד לא רוצה את זה. אבל מה קורה כשהקליפ שלך נשבר? אדם זה אילתר תיקון מהיר.

לא משנה מה הכבל הזה משמש, כנראה שהוא לא אמור להיות בו חורים זעירים. אנו יכולים להבין מדוע כדאי אולי למסמר את כל הכבלים המנדנדים האלה לשולחן, אך שוב, חייב להיות פיתרון טוב יותר.

נכתב על ידי עידן

מה קורה קוראים וקוראות יקרים:)?

אני עידן ואני המנהל והמייסד של אתר Widgeti ואת ערוץ היוטיוב שלנו:)

אני מגיל קטן חיי ונושם טכנולוגיה!
מהwindowsXP ועד היום אני אוהב טכנולוגיה, לומד טכנולוגיה ונכון לשלוש שנים האחרונות גם כותב ומפיק תכני טכנולוגיה.

סמארטפון - iPhone11 | מחשב: MacBook Pro 15" 2017

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Loading…

0

שיאומי משיקה את ה Xiaomi Black Shark 4 סמארטפון גיימינג חדש

קסיו חשפה את גרסת השעון חכם לשעון ה G-Shock הקשוח שלה והוא מגיע עם. Wear OS